Online hry

Zde naleznete jasně největší seznam webher na celém českém internetu,proto sem na tyto stránky pyšný.:-D 958.7MB, informaci

The best

Spřátelené weby

Hudební web

celé kolekce alb od mnoha žánrů a eště více interpretů. Vše je na stážení ve formátu mp3.

Rapidovy stránky

XXL stránky o:wow,diablo,hry na mobil

Warcraft

Najdete zde recenze,návody,cheaty,forum a mnoho dalšího

Různé

Mp3,video,titulky k filmům a další..

Hymny

MyšTrixovo tajné stránky

O zvířatech

Básně,obrázky,povídky,videa a další informace o zvířatech celého světa

Hudba

Stránky hudební skupiny Asteroid

Koukněte!

Osobní stránky jednoho kámoše přímo o něm a navíc zde najdete i Call of Dutty a další zajímavosti.

Police

GTA VC:MP. Miami Dade Police klan

Méďánci

Roztomilé obrázky medvídků,oveček kočiček.Zpěvačky.Texty písniček

Počítače

software,mp3,dvd,rady atd

Call of Duty

You Tube,Simsnovi,Nokia6300,Filmy,Hudební alba

Hry

Free hry ke stažení i přímému hraní

Simsnovi

Videa a další nejen se Simsnama

Roklinka

Fanklub Pána prstenů

Spojevulenky

folklor z Březové,fotky,akce...

O celebritách

Stránky moji milovaný sestřičky

Koukněte

Webík jedný mí kámošky.

Teeny stránky

Osobní stránky mojí kámošky Teeny

Orientační běh

Mé stránky o orientačním běhu který je jeden z mých sportů.

Mé stránky

Mé 2. stránky sněkolika písničkami obrázky a dalšími kravinami.

Skoukněte

pauli Otevři oči!

Chat

Vtipy

Počasí

Mobilní aplikace

Bluetooth.jar, (54.05kB)
Bluetooth Remote Control je Java aplikace sloužící k ovládání Windows přes bluetooth. Můžete ovládat například WinAmp nebo PowerPoint. Je možné si nahrávat nebo upravovat kontrolní programy.
AirWayChat_K700.jar, (120.84kB)
Tento chat ve vašem mobilu umožňuje využívat GPRS, EDGE i UMTS. Nabízí: registraci nových uživatelů, chatové místnosti, veřejné i soukromé zprávy, smajlíky, uživatelský profil s fotografií, posílání soukromých obrázků jiným uživatelům.
battery.jar, (22.89kB)
Aplikace která vybíjí baterii mobilu. Asi si říkate nač to je? Vždyť baterie se hodí spíš nabitá co budu dělat si vybitou? Ale to je omyl asi jednou za měsíc by se měla baterie úplně vybít aby se zachovala její výdržnost. Tak přesně pro to se tato aplikace hodí. Já jí vlastním a čas od času jí použiju.
BlueMail_Seznam.jar, (51.31kB)
BlueMail Seznam - Email v mobilu. "Co všechno vám umožní? -číst a psát zprávy v mobilním telefonu -přeposílat a mazat zprávy -prohlížet obrázkové přílohy a HTML zprávu v grafickém zobrazení -ovládat více poštovních účtů najednou -nastavit filtry; do mobilu si můžete stahovat pouze zprávy, které odpovídají vámi zvoleným kritériím -nastavit adresář a spam filtr; vyberete si odesílatele, jejichž zprávy chcete v mobilu číst -chránit přístup do aplikace heslem
BlueRoom.jar, (42.33kB)
Posílání zpráv přes bluetooth zdarma!!
BluetoothMessenger.jar, (15.86kB)
Bluetooth messenger je aplikace umožňující zasílat zprávy přes bluetooth. Nejdříve musíte nalézt bluetooth zařízení ve vašem okolí. Pak si můžete zvolit, kterým zařízením chcete zprávu odeslat. Funguje na všech MIDP 2.0 mobilech s JSR-82. Nezapomeňte povolit serverové připojení bluetooth.
Bookfile.jar, (31.82kB)
Skvělí program na zorbrazování (čtení) .txt souborů ve vašem mobilu.
bookreader.jar, (23.37kB)
Aplikace na čtení souborů .txt ve bašem mobilu!
BTExplorer.jar, (35.82kB)
Zajímavá aplikace pro posílání vizitek přes bluetooth tkzv. Bluejacking. Aplikace umí vyhledat objekty v dosahu, odeslat smajlíky, vizitky a jiné vámi napsané texty. BT Explorer dokáže i automaticky zjišťovat objekty v dostahu a automaticky jim odesílat zprávy. Aplikace je v češtině.
Calculator.jar, (195.68kB)
Vědecká kalkulačka pro váš mobil obsahující veliké množství funkcí. Dokáže se navíc přizpůsobit displeji vašeho mobilu.
Calibrator2.jar, (29.57kB)
Benchmark pro váš mobil, vyžaduje internetové připojení pro porovnání výsledků. Když nefunguje Calibrator 2, stáhněte si Calibrator 1
J2MEDataMatrix.jar, (96.75kB)
Data Matrix 2D slouží k enkódování a dekódování čárových kódů. Podle vybavenosti vašeho mobilu můžete: enkódovat řetězec do čárového kódu a naopak, poslat/uložit/nahrát čárový kód, nahrát čárový kód z webu, nebo z PC, použít čárový kód vyfocený vaším fotoaparátem v mobilu.
EurotelSMS.jar, (7.07kB)
Tato aplikace dokáže posílat sms přes Eurotel bránu takže vás sms bude stát jen poplatek za GPRS cena SMS je tedy asi 0.06 Kč. Přesáhne-li sms 50znaků rozdělí aplikace sms na více částí.
flaska.jar, (11.38kB)
Název mluví za vše prostě flaška do mobilu!
jb.jar, (80.51kB)
JBenchmark 3D je aplikace, která otestuje rychlost 3D javy ve vašem telefonu. Test se skládá ze čtyř částí, s možností uploadu výsledků
Jimm.jar, (182.23kB)
Tato aplikace umožňuje ovládat ICQ přes váš mobil
mapy.jar, (80.2kB)
Aplikace Mapy vám vyhledá konkrétní mapu v konkrétní lokaci. V aplikaci je uložena podrobná nápověda, navíc se aplikace sama aktualizuje a informuje vás o novinkách. Nefunguje na T610, T630, Z600 a starších typech.
MapyCentrum.jar, (26.63kB)
Supermapy.cz v mobilu můžete mít všude s sebou "Představujeme vám mobilní verzi našich Supermap. Už se nemusíte vázat na počítač, ale můžete je využívat kdekoliv v ČR např. při služebních cestách, výletech na kole nebo jen cestou do nové restaurace. Stačí nainstalovat Supermapy.cz do vašeho mobilního telefonu a můžete vyrazit."
Matikar.jar, (159.49kB)
Tato aplikace je podle mě nějlepší protože umí vypočítat  obsah,oběm,délky stran atd. prostě skoro vše co vás napadne a to u všech možných geometrických tvarů co existují. No prostě BOMBA. Tato aplikace se hodikazdemu kdo ma ve skole předmět Geometrii .
Microsoft.jar, (101.42kB)
Tenhle program znáte určitě z PC. Jeho mobilní podoba je opravdu dobrá a povedená. K čemu tenhle program slouží nemusím vysvětlovat, protože ho určitě znáte z PC jak už jsem říkal takze k čemu je už víte samy.
miniexcel.jar, (213.01kB)
No co dodat prostě excel na mobil (počítačový program excel určitě znáte)
mobiluck.jar, (127.45kB)
Aplikace Mobiluck detekuje všechny bluetooth zařízení v dosahu až 100 metrů (píšou autoři) a umožňuje s nimi komunikovat, i když nemají Mobiluck nainstalovaný.
moblight.jar, (7.92kB)
Zajímavá aplikace vám příjde vhod zejména v noci. Vytvoří totiž z vašeho displeje svítilnu, poziční světlo, pohotovostní světlo, signál SOS, nebo jen zablesknutí. Hodí se tak i pro mobily, které nemají zabudovanou svítilnu.
MobyExplorer.jar, (113.34kB)
Správce souborů a FTP klient Moby Explorer ve verzi 2.1. Umí zakódovat soubory, má vestavěný textový editor se zabudovaným kódováním, podporuje GZip kompresi, můžete editovat své soubory přes FTP, podporuje zobrazení 2 oken (jako např. Windows Commander) atd.
mojesvatky.jar, (30.89kB)
Prostě moje svátky co dodat
morange.jar, (313.28kB)
Tato velmi dobrá alikace vám nabízí: správu mailů, vzdálené ovládání, správce souborů, chat, blog, RRS čtečku atd. Ale je nutné mít připojení k internetu a  povolit aplikaci stahování dat z internetu (aplikace ukazuje množství staženích dat takže máte přehled)
MusicMaker.jar, (70.08kB)
MusicMaker Metronome změní váš mobil na metronom. Můžete si měnit hlasitost, počet nástrojů (které lze ladit) a také rychlost. Při spuštění začne blikat zelená kontrolka.
notepad.jar, (28.47kB)
Jadnoduchá aplikace kteru znáte i z počítače pod jménem "Poznámkový blog". Takže už asi víte že tato aplikace je na jednoduché poznámky v mobilu.
compass.jar, (5.16kB)
Tato aplikace jak jste asi poznali z nadpisu je kompas ale přímo ve vašem mobilu. Jak to funguje se nikdy nepochopil ale funguje. Může se hodit někdy až zabloudíte třeba v lese.
opera_mini_3[1].0.6540_advanced_cz.jar, (96.72kB)
Zatím poslední verze (3.0) webového prohlížeče Opera je ideální pro prohlížení webových stránek na vašem telefonu. Zadaná stránka po zadání přejde přes server, který stránku upraví pro zobrazení na mobilních telefonech s co nemenším množstvím přenesených dat. Aplikace je v češtině. Pro zákazníky T-Mobilu s tarifem Surf+ a SurfMail+ jsem přidal možnost stáhnutí verze 2.
1  
2  
 
Užijte si hraní