Online hry

Zde naleznete jasně největší seznam webher na celém českém internetu,proto sem na tyto stránky pyšný.:-D 958.7MB, informaci

The best

Spřátelené weby

Hudební web

celé kolekce alb od mnoha žánrů a eště více interpretů. Vše je na stážení ve formátu mp3.

Rapidovy stránky

XXL stránky o:wow,diablo,hry na mobil

Warcraft

Najdete zde recenze,návody,cheaty,forum a mnoho dalšího

Různé

Mp3,video,titulky k filmům a další..

Hymny

MyšTrixovo tajné stránky

O zvířatech

Básně,obrázky,povídky,videa a další informace o zvířatech celého světa

Hudba

Stránky hudební skupiny Asteroid

Koukněte!

Osobní stránky jednoho kámoše přímo o něm a navíc zde najdete i Call of Dutty a další zajímavosti.

Police

GTA VC:MP. Miami Dade Police klan

Méďánci

Roztomilé obrázky medvídků,oveček kočiček.Zpěvačky.Texty písniček

Počítače

software,mp3,dvd,rady atd

Call of Duty

You Tube,Simsnovi,Nokia6300,Filmy,Hudební alba

Hry

Free hry ke stažení i přímému hraní

Simsnovi

Videa a další nejen se Simsnama

Roklinka

Fanklub Pána prstenů

Spojevulenky

folklor z Březové,fotky,akce...

O celebritách

Stránky moji milovaný sestřičky

Koukněte

Webík jedný mí kámošky.

Teeny stránky

Osobní stránky mojí kámošky Teeny

Orientační běh

Mé stránky o orientačním běhu který je jeden z mých sportů.

Mé stránky

Mé 2. stránky sněkolika písničkami obrázky a dalšími kravinami.

Skoukněte

pauli Otevři oči!

Chat

Vtipy

Počasí

Má literatura

Dědic války-Kapitola2. Proč to všechno-Před příchodem Orzhova

V této kapitole se dozvíte co předcházelo události ve vesnici.Dále zjistíte kdy se to stalo kde a jaké rasy žili v zemi  Godless.
Začátek války mezi gobliny a ostatními rasami.Zničení clericské říše.
Předchozí neblahé události se událi v daleké zemi Godless.Jestli vás zajímá proč se událi,tak musíme jít o asi dvěstě let zpátky.

V Godlessu žili čtyři významné rasy:lidé,clericové,elfové a goblini.Každý národ měl svou část země,žili v míru,obchodovali spolu a navzájem si pomáhali.Pouze goblini zaostávali a stranili se ostatním rasám.Ale nikdy neporušili mír.
Goblini žili na severu země v rozsáhlých pouštích a suchých písečných horách.Proto neměli ostatní důvod chodit na jejich území a navazovat snimi kontakt.A i kdyby se sem někdo odvážil,tak by tím riskoval svůj život.Ne že by ho mohli napadnout goblini,ale tyto pouště i hory byly nepřetržitě zmítány písečnými bouřemi,které přežil jen málokdo,protože by ho doslova probodali ostré částice písku létající obrovskou rychlostí ve větru a čas od času tvořící hromady a duny,které mohli zasypat třeba celou obchodní karavanu.A i kdyby jste náhodou přežili,tak nebudete vědět kam pokračovat,protože se terén úplně změní takže nepoznáte odkad jste přišli a kam potřebujete dojít.Navíc na pouštích nejsou žádné oázy kde by jste doplnili zásoby pití a jídla.
Goblini jsou přizpůsobeni,takže jim písek nijak neškodí a dokonce nežijí v domcích jako lidé,ale v norách vykopaných v pevnějším písku,které si sami vykopávají.Když je bouře zastihne mimo noru,tak se prostě zahrabají do země a čekají až bouře přejde.
Tak v těchto nehostinných krajích goblini žili.

Jenže pak přišel na trůn goblinský král Boros,kterému že měl celou severní část Godlessu a nejpočetnější rasu v zemi,ale on se rozhodl podrobit si všechny rasy.Proto začal okamžitě schromaždovat všechny gobliny z říše do hlavního a vlastně jediného města Hondenu.
V Hondenu bylo pouze několik budov postavených z hnědého taveného písku:královský palác,budovy pro jeho slubnictvo a nejbližší a několik budov pro vojenské generály.Ale bylo zde tolik nor,že tu kolem padesáti tisíc normálních goblinů a asi stopadesát tisíc vycvičených bojovníků zvaných recruiti.
Právě v tomto městě schromáždil gobliny z celé říše a začal je trénovat a vycvičovat.
Během půlroku jeho vlády měl v Hondenu místo stodvaceti tisíc,osm milionů recruitů.Zbylý půl rok věnoval ostatním přípravám a dalšímu vycvičování recruitů.Oslavu jednoho roku vlády využil k oznámení války o celý Godless.O této válce věděli samozřejmě jen goblini,protože ostatní národy to neměli jak zjistit.

První se rozhodl zničit clerici.Jinak by mohli pomáhat ostatním rasám v bitvách svýmy kouzly a léčitelskými schopnostmi.Navíc žili na rozlehlých travnatých pláním které goblinům vyhovovali.Vesnice ani města neměli obrněná.Od samého začátku pouze vyhrával.Zničil desítky vesnic,několik měst a zabil kolem padesáti tisíc clericů a přitom ztratil pouze deset tisíc recruitů.
Teprve ted došlo lidem že jsou i oni ve velkém nebezpečí kterému musí čelit všechny národy společně.okamžitě se přidali ke clericům.Lidé bojovali a clericové je ze zálohy chránili kouzly a léčili je.Nyní se síly vyrovnali a goblini často prohrávali.Elfové se bitev neúčatnili téměř vůbec.Pokud se účastnili tak jen v bitvách blízko jejich území,protože elfové jsou národ mírný.Ale když se již bitvy účastnili tak díky jejich skvělým lučištníkům bitvu vždy vyhráli a to s minimálními ztrátami.Proto se král Boros rozhodl soustředit své nebojácné dobývání dál od elfů a to i na lidské území.
Díky tomu lidé stáhli tisíce svých vojáků zpět z území clericů na obranu lidí.Lidem se sice bránit dařilo ale clericové opět většinu bitev prohrávali i přesto že zlepšili obrnění svých měst a stále zde zůstávaly armády lidí.
Přes všechnu snahu clericů při obraně svého národa zničil Boros už téměř celou říši.
Když clericům došlo že už nemají žádnou šanci tak většina z nich utekla na území elfů nebo lidí.Většina se usídlila v nějakých vesnicích nebo městech  kde dělali léčitele a šamany.Mezi nim byl nám již známý Atalia.Jiní se rozhodli dožít osamotě daleko od ostatní civilizace.Ale našli se i tací,kteří se přidali k lidským armádám a podporovali je svými kouzly,protože zde měli větší uplatnění než v armádách clerických.Ti co zůstaly ve své domovině byly do jednoho zabiti,jejich vesnice i města byla vypálena a území zabráno gobliny.
Nyní Boros soustředil všechnu pozornost na lidi.kteří byli slabší než elfové žijící v hustých,vlhkých pralesích.Proti lidem postupoval mnohem pomaleji než proti clericům.Ale přece jenom postupoval a to i díky tomu že jejich obrovské ztráty byly neustále doplnovány novými vojsky z pouště.

Výslovnost:
Godless-Godles
recruit-rekrut
Poslední komentáře
09.10.2007 14:43:51: dyt znáš pohádky:hamty hamty at mam víc než tamtysmiley${1}
07.10.2007 20:19:21: dalsí povedená povídka. zajímavá historie, ale divim se, ze se to tak najednou zvrtlo.. To s tim tol...
 
Užijte si hraní