Online hry

Zde naleznete jasně největší seznam webher na celém českém internetu,proto sem na tyto stránky pyšný.:-D 958.7MB, informaci

The best

Spřátelené weby

Hudební web

celé kolekce alb od mnoha žánrů a eště více interpretů. Vše je na stážení ve formátu mp3.

Rapidovy stránky

XXL stránky o:wow,diablo,hry na mobil

Warcraft

Najdete zde recenze,návody,cheaty,forum a mnoho dalšího

Různé

Mp3,video,titulky k filmům a další..

Hymny

MyšTrixovo tajné stránky

O zvířatech

Básně,obrázky,povídky,videa a další informace o zvířatech celého světa

Hudba

Stránky hudební skupiny Asteroid

Koukněte!

Osobní stránky jednoho kámoše přímo o něm a navíc zde najdete i Call of Dutty a další zajímavosti.

Police

GTA VC:MP. Miami Dade Police klan

Méďánci

Roztomilé obrázky medvídků,oveček kočiček.Zpěvačky.Texty písniček

Počítače

software,mp3,dvd,rady atd

Call of Duty

You Tube,Simsnovi,Nokia6300,Filmy,Hudební alba

Hry

Free hry ke stažení i přímému hraní

Simsnovi

Videa a další nejen se Simsnama

Roklinka

Fanklub Pána prstenů

Spojevulenky

folklor z Březové,fotky,akce...

O celebritách

Stránky moji milovaný sestřičky

Koukněte

Webík jedný mí kámošky.

Teeny stránky

Osobní stránky mojí kámošky Teeny

Orientační běh

Mé stránky o orientačním běhu který je jeden z mých sportů.

Mé stránky

Mé 2. stránky sněkolika písničkami obrázky a dalšími kravinami.

Skoukněte

pauli Otevři oči!

Chat

Vtipy

Počasí

Má literatura

Dědic války-Kapitola3.Proč to všechno-začátek odboje

Druhá a poslední část pohledu do minulost.Nástup krále Orzhova  jím nově založeném státě.Kdo je Teferi a proč ji vlastně goblini zajali?
Nyní opustme bojiště a věnujme se jednomu z mezi lidi uprchlých clericů.Byl to velmi mocný cleric jmenující se Orzhof.Původně se rozhodl dožít v klidu a o samotě ve střední části lidského království domnívaje se,že budou lidmi goblini brzy poraženi.Jenže jak se k němu goblinská armáda stále přibližovala,tak si začal uvědomovat že jsou mnohem silnější soupeř než si mysleli lidé a lidé budou brzy zničeni pokud se nestane zázrak.A jeden z těch zázraků byla pomoc od elfů.Toto bylo opravdu nepravděpodobné ale rozhodl se aspon o něco podobného pokusit.
Během pár dní vymyslel plán a už zbývalo jen ho realizovat.Okamžitě začal obcházet clerici po celé říši a zjištovat kdo z nich je ochoten vykročit ze svých skrýší a vést otevřený boj proti Borosovi.Jelikož byl slavný,uznávaný a clericové si přáli v Godlessu mír,tak se k němu přidalo okolo dvoutisíc clericů.Všem nařídil aby se stáhli na jih země kde počkají na správný čas kdy se pro ně vrátí.Nyní se vydal přes nebezpečné,bývalé území clericů k elfům.Mnohokrát byl napaden gobliny,ale Orzhof vždy s obrovským štěstím vyvázl bet úhony.Po měsíci se konečně dostal k elfům.

Po příjezdu se nechal slyšet u krále elfů Thevou,že lidé potřebují jeho pomoc.Jenže Theva opět odmítl lidem pomoci,a to i přes upozornění,že čas kdy budou sami proti celé armádě krále Borose sám bez pomoci jiných ras se neodvratně blíží.
To Orzhova neodradilo a opět začal obcházet zde žijící clerici a elfy.Opět měl obrovský úspěch a přidalo se k němu dalších osmset clericů a patnácttisíc elfů.
S touto nemalou armádou se vydal zpět pro clerici čekající v říši lidí.Nyní byli nápadnější a tudíž častěji narážel na gobliny.A to i přesto že se vydal gobliny málo osídlenými a neznámými horami na jihu země kde se vyznali jedině clericové.Naštěstí se nemuselo často pouštět vůbec do boje,protože všichni goblini raději utekly než by se dali do boje s Orzhovovou armádou.
Takto dorazil zpět do lidského království,kde na něj čekalo ještě více clericů než před jeho odchodem,protože se přidávali stále další a další.
Nyní se mohl konečně pustit do svého plánu,ale ještě se rozhodl přibrat lidi.Přidalo se k němu osmdesát tisíc lidí,což ani on sám nečekal.

Nyní vládl Orzhov mocné armádě,která udělala cokoliv jim poručil.S celou svou armádou okamžitě vystoupil proti goblinům a to ne v obraně jak by lidé potřebovali,ale v útoku na znovudobytí území clericů,kde chtěl v již zmíněných horách založit nový stát,aktivně bojující proti Borosovi.Dobytí na té hrstce goblinů nebyl problém a neztratil přitom ani jednoho vojáka.Navíc se tohoto boje nikdo nevšímal což Orzhovovi jen přispívalo k úspěchu.Svému lidu začal říkat soldierové neboli bojovníci a okamžitě je nechal všechny vycvičit v boji a vyzbrojit.Postupně se z jeho vojáků stali ti nejlepší v celé říši.
Během prvního roku nového státu vyhnal gobliny z téměř celé bývalé clerickské říše.Začli se k němu přidávat další přívrženci nového státu ze všech ras a hlavně lidé.Proto byly soldierové stále silnější a více ohrožovali goblinské tažení.Soldierové to vycítili a začli osvobozovat od Borosova obležení i lidi.Po osmi měsících byla goblinská vojska tak zdevastovaná,že byly nuceni stáhnout se zpět do pouště.Nyní podnikali jen zřídka kdy malé výpravy na plenění příhraničních vesnic.

Boros věděl že Orzhova neporazí svými vojsky.Rozhodl se říši zničit zevnitř.Najímal lidi unesené z vypleněných vesnic a pod výhružkami smrti umučením jim samým i jejich blízkým je posílal zabít Orzhova.To se mu povedlo velmi brzo,protože Orzhof nečekal vraždu z řad lidí,kterým tak vydatně pomáhal.Naštěstí hned po prvním pokusu jmenoval svého nástupce-elfa.Ale i on byl zanedlouho zavražděn otrávením.Nyní byl králem člověk.
Král Voltary si dával obrovský pozor,aby neskončil jako jeho předchůdci.Stihl zplodit dceru.Aby ji také nevystavoval nebezpečí tak se o tom nikdo nedozvěděl a dokonce ji nechal odvést do lidského království,kde ji podstrčil obyčejným rolníkům,kteří ji vychovávali.Voltary totiž věděl,že až příjde ten správný čas že ji osud dovede do své rodné země.
Možná jste uhodli správně.Dcera krále Voltary byla naše milá Teferi.Král Boros se nějak dověděl o právoplatné dědičce soldierského trůnu a dokonce vypátral i kde žije.Proto poslal pluk goblinů s úkolem přivézt mu ji.Rozhodl se že ji nechá převychovat ve svůj prospěch pokud to půjde.Kdyby se mu to nepovedlo tak může soldiery vydírat a nebo prostě zabít posledního následovníka trůnu a tím říši silně oslabit.
Nyní mu zbývalo rozhodnout se co s milou nic netušící Teferi udělá.Její život byl v Borosových rukou.

Výslovnost:
soldier-soldžr
Žádné komentáře
 
Užijte si hraní