Online hry

Zde naleznete jasně největší seznam webher na celém českém internetu,proto sem na tyto stránky pyšný.:-D 958.7MB, informaci

The best

Spřátelené weby

Hudební web

celé kolekce alb od mnoha žánrů a eště více interpretů. Vše je na stážení ve formátu mp3.

Rapidovy stránky

XXL stránky o:wow,diablo,hry na mobil

Warcraft

Najdete zde recenze,návody,cheaty,forum a mnoho dalšího

Různé

Mp3,video,titulky k filmům a další..

Hymny

MyšTrixovo tajné stránky

O zvířatech

Básně,obrázky,povídky,videa a další informace o zvířatech celého světa

Hudba

Stránky hudební skupiny Asteroid

Koukněte!

Osobní stránky jednoho kámoše přímo o něm a navíc zde najdete i Call of Dutty a další zajímavosti.

Police

GTA VC:MP. Miami Dade Police klan

Méďánci

Roztomilé obrázky medvídků,oveček kočiček.Zpěvačky.Texty písniček

Počítače

software,mp3,dvd,rady atd

Call of Duty

You Tube,Simsnovi,Nokia6300,Filmy,Hudební alba

Hry

Free hry ke stažení i přímému hraní

Simsnovi

Videa a další nejen se Simsnama

Roklinka

Fanklub Pána prstenů

Spojevulenky

folklor z Březové,fotky,akce...

O celebritách

Stránky moji milovaný sestřičky

Koukněte

Webík jedný mí kámošky.

Teeny stránky

Osobní stránky mojí kámošky Teeny

Orientační běh

Mé stránky o orientačním běhu který je jeden z mých sportů.

Mé stránky

Mé 2. stránky sněkolika písničkami obrázky a dalšími kravinami.

Skoukněte

pauli Otevři oči!

Chat

Vtipy

Počasí

Má literatura

Impérium Krynnus-1.díl-prolog

Proroctví: ,, Po Věku tmy příjde Věk Světla kdy všechny soustavy sjednotí jeden císař a mír bude trvat dlouho, ale proti stáří Vesmíru jen kratičkou chvíli. Ty jež budeš císařem nedůvěřuj západním soustavám, jednou přijde doba kdy budeš potřebovat pomoc ale oni nepřijdou pomoci a ty přijedeš o víc než Císařství.

Ale Císařství nezemře, v roce 1460 po tvém pádu přijde člověk ze planety kdesi na kraji Galaxie a obnoví to co ti je nejlepší Solamne, vládče Galaktického Císařství.´´


Prolog

Nad obrovským městem zářily dvě sluce. Jedno právě zapadalo, což se už nestalo 4000 let.

Císař sedící na starém trůně, ve Věži Galaktického rytířstva a stále přemýšlel o proroctví, se vyčerpaně znovu podíval na oblohu kde zářili světla výbuchů. Právě zde bojovali poslední obrané síly jeho Císařství, které vydrželo v míru po několik staletí.

Znovu se podíval po městě, které ještě netušilo o brzkém konci Císařství, jež právě vstávalo do neobvyklého dne, a věděl že brzo vojáci Impéria Dračí spáru a Orla dojdou skoncovat s císařem jak dostaly přikázáno.

Najednou kdesi na východě zahlédl záblesk a pak další a další. Pak už jen viděl bílé stvětlo a nic naposled si vzpomněl na den jeho korunovace před 700 lety, kdy netušil o strašném proroctví. V proroctví stálo: ,, Po Věku tmy příjde Věk Světla kdy všechny soustavy sjednotí jeden císař a mír bude trvat dlouho, ale proti stáří Vesmíru jen kratičkou chvíli. Ty jež budeš císařem nedůvěřuj západním soustavám, jednou přijde doba kdy budeš potřebovat pomoc ale oni nepřijdou pomoci a ty přijedeš o víc než Císařství.´´Rok 2008 pozemského času, rok 1458 po pádu Galaktického Císařství podle.

Jednoho ne jsem vstal jako obvykle v 6:55 a šel se nasnídat. Ve chvíli kdy sem vyšel ven a šel pomalým krokem do školy sem si řekl pro sebe: Dneska je nějaký divný počasí ještě ráno bylo slunce.

Začátek dne probíhal normálně, jako obvykle sem kecal s kamarádem když t se zablesklo a já a všichni kluci ze třídy jsme se ocitli v nějaké místnosti.

Bylo to divný. Hodně divný. Najednou sem mě podivný hlas zeptal:

Chtěl by ses stát vojákem ve službách impéria?

,,Proč?´´

Podle tvých myšlenek vidím že vedeš velice nudný život, já ti nabízím bojovat a získat čest, poznáš mnohé světy, ale mám podmínku. Nikdy se už nesmíš vrátit na svojí planetu. Máš 5 minut aby ses rozhodl.

Přemýšlel sem, ale nabídka byla moc lákavá nato abych jí odmítnul.

Ano byla pravda, že jsem vedl velice nudný život. Ani s holkama se mi moc nedařilo.

,,Beru.´´

Následovalo krátké ticho.Náhle se znovu zablesklo já stál úplně sám v té samé místnosti jako předtím.

Nikdo krom tebe si nevybral lepší život, možná příště.

Najednou se přede mnou otevřeli dveře a z nich vystoupil člověk. Trošku menší než já o to víc svalnatější. Velmi sem se divil, protože sem věděl že ve vesmíru nejsme samy, ale člověka bych opravdu nečekal. Třeba něco jako predátor z filmu možná, ale člověka opravdu ne.

,,Co tak koukáš?? Aha, ty si nečekal člověka. Ted tě zavedu do ubikací kde zjistíš, že lidé nejsou jedinečná rasa, ale vlastně celkem běžná.´´

Tak jsme šli po té lodi, že sem na nějaké bitevní vesmírné lodi mě došlo až potom co sem se kouknul z okna a viděl planetu už docela daleko. Došli jsme ke dveřím. Ty se otevřely a já spatřil dalších 19 průměrnejch kluků jako já. Někteří byli vyšší, někteří svalnatější a někteří přesně jako já.

,, Tak se tady seznamte, ty máš tu postel u okna. Máš tam knihy o historii a něco o tom co budete dělat a proč jsme vás nabrali, samozřejmě ve tvém jazyce, ale brzo se naučíš jazyk obyvatel Impéria Draka.

Žádné komentáře
 
Užijte si hraní